بسته بندی میوه خشک صادراتی

برترین نمونه های بسته بندی میوه خشک صادراتی برای کسانی که خط تولید میوه خشک راه اندازی کرده اند، و به دنبال صادر کردن چیپس میوه ای به خارج و اروپا هستند؛ بسیار مهم و تاثیر گذار است!

صادرات میوه خشک یکی از روش  های پر درآمد برای تولید کنندگان خشکبار در ایران می باشد. بله، درست متوجه شدید! این محصول علاوه بر اینکه در ایران محبوب است، کشور های دیگر نیز به این محصول مفید، علاقه بسیار زیادی دارند. برای ارسال میوه خشک به خارج از ایران، نیاز به بهترین نمونه های بسته بندی میوه خشک صادراتی دارید.

باید از بهترین مدل های دستگاه بسته بندی میوه خشک استفاده کنید!

دستگاه بسته بندی میوه خشک

انواع بسته بندی های میوه خشک خارجی

بسته بندی میوه خشک در اروپا معمولا با بهترین طراحی ها و UI/UX فوقلعاده جذاب تولید می شوند. اگر شما هم قصد صادرات خشکبار میوه به اروپا – دبی – روسیه – عمان – قطر – ترکیه – آلمان و… را دارید باید بتوانید با آنها در این زمینه رقابت کنید. درآمد صادرات میوه خشک بسیار زیاد است؛ و حتی برای رقابت در بازار میوه خشک در ایران، نیاز به بهترین بسته بندی و انواع دستگاه بسته بندی خواهید داشت.

به طور کلی میوه خشک صادراتی بسته بندی بسیار جذاب و شیک نیاز دارد. برای استفاده از انواع بسته بندی میوه خشک صادراتی، می توانید از موادی مانند: ظرف شیشه ای شیشه ای، قوطی های فلزی و جعبه های مقوایی بسیار با کیفیت و جذاب نیاز به سرمایه و ماشین آلات صنعتی خواهید داشت.

4 مدل بسته بندی میوه خشک صادراتی
تصاویر و توضیحات

در ادامه 4 مدل بسته بندی میوه خشک + تصاویر و توضیحات آن را خدمات شما ارائه خواهیم کرد. با ما همراه باشید:

بسته بندی های کارتنی میوه خشک:

چیپس میوه ای در حجم زیاد را می توان در بسته هایی از جنس مقوا سته بندی نمود. این نوع بسته بندی ها در کارتن های 3 لایه و 5 لایه بسیار شیک و جذاب خواهند بود اگر استاندارد ها و اصول در آن رعایت شود. کارتن های لمینتی گزینه ی مناسبی برای شما خواهد بود. البته در وزن سنگین برای عمده را نمی توان به راحتی و تنهایی حمل کرد.

بسته بندی میوه خشک صادراتی در جعبه کارتنی

بسته بندی مقوایی میوه خشک:

مقوا نوعی ورق نازک است که در ضخامت و شکل های بسیار جذاب و شیکی تولید می شود. مقوا های کرافت، گلاسه، ایندربرد از بهترین انواع آن می باشد؛ که برای بسته بندی میوه خشک صادراتی می توانید از آن ها استفاده کنید. این نوع جعبه های برای وزن های کم مناسب هستند زیرا ورق های آن بسیار نازک و کاغذی هستند. همچنین قیمت مقرون و به صرفه ای دارند.

بسته بندی میوه خشک خارجی در جعبه های مقوایی و و کارتنی

بسته بندی میوه خشک در قوطی:

قوطی های پلاستیکی و فلزی نیز به نوبه خود برای بسته بندی میوه خشک صادراتی بسیار جذاب و شیک هستند. این نوع بسته ها می توانند محصول شما را بسیار خاص و لوکس جلوه بدهند. این نوع بسته بندی ها نسبتا گران تر هستند و برای گروه تاجران میوه خشک بسیار مناسب هستند.

بسته بندی میوه خشک صادراتی طراحی و چاپ بسته بندی میوه خشک در قوطی فلزی

بسته بندی میوه خشک در کیسه ها:

کیسه های بسته بندی میوه خشک و خشکبار بسیار مقرون و به صرفه هستند. این نوع بسته بندی برای بازار میوه خشک در ایران مناسب می باشد. زیرا رقابت در این حوزه در ایران بسیار کمتر از صارات آن می باشد. امکان چاپ طراحی و درج برند و تبلیغات ارزان نیز یکی دیگر از ویژگی های این نوع بسته بندی می باشد.

بسته بندی میوه خشک صادراتی در پلاستیک و طراحی کیسه اروپا

بهترین بسته بندی میوه خشک صادراتی کدام است؟

بهترین نوع بسته بندی برای میوه خشک خارجی و صادراتی استفاده از جعبه های مقوایی – قوطی های فلزی یا پلاستیکی – استفاده از نایلون و وکیوم می باشد. این نوع مدل بسته بندی ها می توانند محصولات و چپس میوه ای شما را بسیار جذاب، زیبا، شکبل نشان دهند.